EURODIPCON 4 INDIVIDUAL TOURNAMENT RANKINGS
    # Name Country Final Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Total
    1Inge KjølNorwayx527305050200
    2Sigurd EskelandNorway52050360120
    3Henrik AnderssonSweden164714055117
    4Joel GrönbergSwedenx5005220,52114,3
    5Tomas LarssonSwedenx4850023,751110,9
    6Fredrik ØrlyngNorwayx12490496110
    7Bob KendrickUKx016145424101
    8Xavier BlanchotFrance242427049100
    9Bjørn Tore SundNorway2314023,755092,3
    10Daniel MegittSweden500036086
    11Trond BotnenNorwayx5601271485,5
    12Christian DreyerSwedenx541020,5378
    13Vidar HaldNorway20,54960072,5
    14Niklas HjalmarsonSweden155401270,5
    15Stephane GentricFrance40511558,5
    16Thibault ConstansFrance13530157
    17Vesa VirriFinland125032451
    18Frode KorslundNorway041351350,5
    19Erik Høgh IversenNorway022225046,5
    20Lars Roger MoeNorway244031542,5
    21Eero HurmalainenFinland524014342
    21Max WikströmFinland260152342
    23Tommi VainikainenFinland310152441
    24Matthias JerrewingSweden20,50155038
    25Olivier CoindyFrance221420037
    26Bjørn BerdalGermany01035036
    26Heikki HolmåsNorway09,5126036
    28Thomas SebeyranFrance70123,75232,3
    29Trond HaukvikNorway136001632
    30Jyrki CastrenFinland12207431,5
    31Per DanngärdeSweden25041029,5
    31Björn WestlingSweden39,5071529,5
    33Jean Louis DelattreBelgium30023026
    33Jens PerssonSweden10232126
    35Truls StokkaNorway23101024,5
    36Anders AmundsenNorway00023,75023,8
    37Markus WickiSwitz.15140321
    38Edvard ChristiansenNorway15050020
    39Rune JohansenNorway10140015
    39Morten Høy PetersenNorway01500015
    39Sveinung SveaNorway00150015
    42Atle Mikkola KjøsenNorway4502010
    42Per WestlingSweden4101510
    44Kare JantunenFinland240149,5
    44Sigval SveinbjørnsonNorway530219,5
    46Leif Kjetil TvibergNorway510117
    47Gard PaulsenNorway012406,5
    48Sølve HindhamarNorway050005
    49Trond HammervikNorway113004,5
    50Egil Harald HøvikNorway004004
    50Kjetil RamsdalNorway040004
    52Bjørn BuggeNorway201103,5
    52Thomas HanssenNorway201103,5
    54Valentin BackofenGermany010203
    54Alexander BergNorway012003
    54Eirik OvrumNorway120003
    57Helle BuvikNorway020002
    57Gunnar RefsdalGermany200002
    57Per Arild SørlieNorway200002
    60Hallvard BenumNorway001001
    60Hans Harald BergeNorway100001
    60Sindre Cools BergNorway100001
    60Frank GranåsNorway010001
    60Trygve LeivestadNorway000101
    60Jøran LindblomNorway100001
    60Per Johan LysbergNorway010001
    60Francois RivasseauFrance000101
    60Harald ØverbyNorway100001

    [EDC IV Main Page]

    For ytterligere informasjon, kontakt oss på ndf@diplomacy.no.

    [Forside] [Velkommen] [Nyheter] [Medlemskap?] [Ressurser] [FtF] [Admin]